Marianne Leemet, Viimsi Magaziin

Marianne töötab Viimsi Magaziini kaupluses juba peaaegu aasta. Tee leidis ta meieni CVkeskus.ee portaalis avaldatud töökuulutuse kaudu. Viimsi kaupluse juhataja kirjeldab Mariannet kui rõõmsameelset, optimistlikku ja kiiret töötajat. Ta on äärmiselt töökas ja pole kunagi halvas tujus. Isegi hommikune töölesõit bussiga, mis kestab lausa poolteist tundi, ei heiduta Mariannet. Ta on alati kohal, alati rõõmus ja ei kurda kunagi.

Marianne jaoks on kõige tähtsam, et klient jääks rahule ja leiaks kiirelt sobiva kauba. Nii on päris tavaline, et ta teinekord lausa jooksujalul kliendile soovitud kauba toob. Marianne naudib klientide nõustamist ja abistamist ning kõike klienditeenindaja tööga kaasaskäivat.
Lisaks sellele, et Mariannele tema töö väga meeldib, on ta ümbritsetud toredatest kolleegidest, keda ta väga hindab.

Vahvaid kliente käib Viimsi Magaziinis palju ja Marianne sõnul on absoluutselt kõik tema kliendid olnud väga sõbralikud ja lahkunud poest naerulsui. Eredalt meenutab ta üht klienti, kes lubas tal oma maitse järgi endale sobivad riided valida. Ja veel üht klienti, kes oli südamest liigutatud sellest, kui Marianne proua ostud kärmelt kotti pakkis.Viimsi kliendid on märganud, et Mariannel on igaühele neist alati mõni tore soov varuks!

Vabal ajal armastab Marianne lapselast hoida. Kindlasti on neil kodus vahvateks mängudeks ka mõni Magaziinist soetatud põnev mänguasi. Suviti käib ta rulluisutamas ja jalutamas. Samuti meeldib Mariannele käia maal patareisid laadimas – ikka selleks, et oleks taas energiat, mida oma toredate klientidega jagada. Energiast Mariannel juba puudust ei tule!
On üks hea mõte, millest Marianne katsub elus juhinduda: „Nii kuidas koer külale, nii küla koerale.“ – Ole ikka hea ja lahke, nii saad Sinagi kõik hea ringiga tagasi!

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!