Ulvi Kasvandik, Viimsi Magaziin

Töörõõmust pakatav Ulvi töötab Viimsi Magaziinis teist aastat, olles oma tööülesannetes ja kaupluse kollektiivis asendamatu. Ulvi on alati rahulik ja intelligentne. Kujundab väga maitsekalt riiuleid, teeb tõesti oma tööd südamega ja naudib seda samal ajal täiel rinnal.

Ulvi leidis tee Magaziini kohalikus lehes oleva töökuulutuse kaudu ning taipas, et see ongi tema kodupood ja ühtlasi õige valik. Teeninduskogemust on Ulvil küllaga, juba üle kahekümne aasta.

Ulvi naudib teenindaja tööd. Talle pakub rõõmu klientide nõustamine ja neile sobiva toote leidmine. Ulvi mõtleb kauba väljapanekul ja kujundamisel alati kliendi pilgule – kuidas oleks kõige loogilisem toodet leida või kuidas väljapanek kliendile kõige rohkem sümpatiseeriks. Samuti meeldib talle väga Magaziini niivõrd lai kaubavalik, mis tähendab ka, et töötajatele jagub põnevust ja avastamisrõõmu kauaks. Kaubavaliku tundmaõppimine on Ulvi sõnul ka äärmisel arendav. Nüüd oskab ta kaasa rääkida väga spetsiifilistel teemadel: tigude ja umbrohu tõrjest pannide hoolduseni välja. Enim südantsoojendav on Ulvi jaoks see, kui kliendid lahkuvad poest naeratus näol ja ostukäru vajalikest kaupadest kuhjas.

Nii eraelus kui oma töös hindab Ulvi üle kõige empaatiavõimet – seda nii suhetes klientide kui kolleegidega. Ükski klient ei ole tema sõnul mingil viisil „halb,“ tähtis on suhestumine. Kõigi osapoolte soovide rahuldamine toob ühtviisi rahulolu, mis ongi õnne võtmeks.

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!