Ettevõttest

Meie kontaktid

KPG Kaubanduse OÜ

Räpina mnt. 15 Võru 65606

 

Telefon kontoris: 782 1364 (E-R 8.00-16.30)

E-post: kpg@kpg.ee

Reg. nr. 11073226

KMKR: EE101108937

Missioon

MAGAZIINi missiooniks on olla kliendi eelistatuim,
avastamisrõõmu pakkuva tootevalikuga julge ning arenev kodu- ja aiakaupade kett, kus pühendunud ja motiveeritud töötajad on siiralt huvitatud kliendile kasulik olemast.

Visioon

MAGAZIINi visiooniks on olla kauplustekett iga eestimaalase hinges ja lähedal. Oleme uuendusmeelne ettevõte, kus hoolime klientidest, töötajatest ja koostööpartneritest.

Meie väärtused

Ühtne meeskond

Austame ennast ja iga meeskonnaliiget, jagame vastutust ning teadmisi. Pidades lugu avatud ja positiivsest õhkkonnast ning heast huumorist,
toimime parima meeskonnana.

Motiveeriv töökeskkond

Ettevõtte eesmärgid ja igaühe vastutus on selged. Hindame soovi areneda ning peame oluliseks, et igaüks meist tunnetaks oma isiklikku väärtust.
Meie ettevõte usub, et töötaja teeb õnnelikuks kaasaegne motivatsiooni- ja palgasüsteem.

Tugevad kahepoolsed suhted

Klientide usaldus on meie suur väärtus. Hindame kvaliteeti nii suhetes kui toodetes. Oleme professionaalsed ning tegutseme õigeaegselt.

Magaziini missioon ja visioon

Magaziini lugu

MAGAZIIN kauplusteketile on pandud alus 2000. aastal Võrus kui avati väike jalanõude kauplus, milles müüdi Venemaal toodetud kummijalatseid. Klientidelt saadud positiivne tagasiside ja järjest kasvav huvi müüdava vastu julgustas kauplust laiendama ja kaubavalikut uute huvitavate kaupadega täiendama.

Tänaseks asuvad MAGAZIINI kauplused juba 14 Eestimaa paigas: Võrus, Tallinnas, Tartus, Valgas, Pärnus, Raplas, Rakveres, Viljandis, Jõhvis, Sillamäel, Viimsis, Kuressaares, Haapsalus ja Paides. Kauplusi on kokku 15.

MAGAZIIN kauplusteketi eesmärk on olla kliendile lähedal, säilitada lihtsus ja personaalsus ning pidevalt areneda. Meie klientideks on nii ettevõtted kui eraisikud. Hoolime oma klientide rahulolust ja vajadustest, meie kaubavaliku uuenemine on olulisel määral seotud klientidelt saadud tagasiside ja soovidega. Pakume hea hinna ja kvaliteedi suhtega laias sortimendis kaupu – igaühele midagi. MAGAZIINi kauplustes on alati head hinnad ka allahindluseta!

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!