Kasulikku

Jaanuari aiatööd

Toome Sinuni jaanuarikuise aiatööde meelespea. Loe siit, millised tööd tuleb jaanuarikuu jooksul aias kindlasti ära teha.

Loe lähemalt

Vali oma stiil, jõulutunne algab siin!

Tänavused jõulud tõotavad tulla tavapärasest veelgi pere- ja kodukesksemad, kui varasemalt, seega tasub juba varakult mõelda kodu kaunistamise peale. Aitab ju jõulukaunistuste sära tuua hinge soojust ja lootust! Magaziini kauplustes on sellel aastal pühadel lausa neli erinevat nägu, seega saad luua oma koju just sellised jõulud, nagu ise soovid – klassikalised, muinasjutulised või hoopiski looduslähedase- või maskeraadi puudutusega.

Loe lähemalt

Novembri toimetused aias

Tegevust aias leidub ka novembris. Sellest, millised tööd tuleb käesoleva kuu jooksul aias kindlasti ära teha, saad lugeda siit:

Loe lähemalt

Oktoober Sinu aias

Toome Sinuni oktoobrikuise aiatööde meelespea. Loe siit, millised toimetused käesoleva kuu jooksul kindlasti tehtud peavad saama.

Loe lähemalt

Sügisvihmad käes ja varbad märjad? Mida pidada silmas kummikuid valides?

Vihm ja pori, sügise lahutamatud osad, muutuvad taas igapäevaseks, kuid porilombid ja vihmast märg maa ei tohiks kindlasti saada takistuseks värskes õhus liikumiseks. Vastupidi, see peaks rohkelt pakkuma lapselikku rõõmu. Kodu- ja aiakaupade pood Magaziin toob välja olulise, mida jälgida kummikuid ostes, et rõõmu jaguks nii suurtele kui väikestele.

Loe lähemalt

7 põhjust, miks Magaziini kauplusi ikka ja jälle külastada

Lai kaubavalik

Magaziini kaupluste sortiment on kliendi jaoks avastamisrõõmu pakkuv. Tootekategooriad jagunevad aksessuaaridest kummipaatideni ning kaubavalikus on rohkem kui 30 000 toodet. Pakume Sulle tooteid nii igapäevatarbeks, harrastuseks, töötamiseks kui ka mängimiseks.

Loe lähemalt

Hoidistamishooaeg Magaziinis

Suvi purgis! Kurgid Sinult, purgid meilt! Loe lähemalt, mida kasulikku pakub Sulle suvine osturetk Magaziini kauplustesse.

Loe lähemalt

Oled suveks valmis? Need on 10 asja, mida kindlasti varuda, et suvest maksimum võtta!

Suvi, valged ööd, grill ja värske õhk lihtsalt käivad kokku. Mida aga kindlasti varuda, et suvi eriliselt meeldejäävaks muuta? Kodu- ja aiakaupade pood Magaziin pani kokku nimekirja asjadest, mis ühel tõelisel suvefännil kindlasti olema peavad.

Loe lähemalt

8 asja, millega suvel terrass või aianurk hubasemaks muuta

Esimesed soojemad ilmad on endast juba märku andnud ja kaugel suvigi enam on. Kodu- ja aiakaupade pood Magaziin pani kokku 8 asja, millega igav aianurk või terrass luua mõnusaks kohaks, kus perega toredalt aega veeta. 

Loe lähemalt

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!