Kasulikku

11 asja, mis sombusel ja hämaral sügisel soojust ning hubasust looks

Ilus soe ja kuldne sügis on läbi saanud ja iga päevaga läheb aina pimedamaks. Toome välja 11 asja, millega hallid argipäevad palju mõnusamaks ja hubasemaks luua.

Loe lähemalt

10 taskukohast sisustusdetaili, millega sügisel kodu hubaseks muuta

Sügis on käes ja päevavalgust jääb aina vähemaks, mis tähendab, et aeg on üle vaadata oma pehmed pleedid ning välja vahetada aegu näinud küünlajalad. Toome välja kümme asja, millega koju tõeline hubasus luua.

Loe lähemalt

Novembri toimetused aias

Tegevust aias leidub ka novembris. Sellest, millised tööd tuleb käesoleva kuu jooksul aias kindlasti ära teha, saad lugeda siit:

Loe lähemalt

Oktoober Sinu aias

Toome Sinuni oktoobrikuise aiatööde meelespea. Loe siit, millised toimetused käesoleva kuu jooksul kindlasti tehtud peavad saama.

Loe lähemalt

Olulised aiatööd septembris

September on aiapidaja jaoks tegus aeg. Loe lähemalt, millised aiatööd esimesel sügiskuul kindlasti tehtud peaksid saama.

Loe lähemalt

Augusti ehk lõikuskuu aiatööde meelespea

Toome Sinuni augustikuiste aiatööde meelespea. Sellest, milliseid aiatöid tuleb teha augustis, saad lugeda siit:

Loe lähemalt

Järgmise talve hoidiste valmistamiseks tuleb poes käia vaid üks kord

Hoidistaja paradiis Magaziin! Loe lähemalt, mida kasulikku võid leida Magaziini kaupluste laiast valikust.

Loe lähemalt

Suvised aiatööd juulikuus

Suvekuumuses on oluline taimi sageli kasta. Vaata, milliseid aiatöid sel kuul veel kindlasti tegema peab.

Loe lähemalt

10 asja, mis Sinu suve põnevamaks muudavad

Suvi on kohe-kohe käes. Et sellest maksimum võtta, panime kokku 10 asja, mis peaks igal suvefännil kindlasti olemas olema.

Loe lähemalt

Osturetk Magaziini kui põnev kogupereseiklus

Päevad on jälle pikemad ja valgemad. Soe kevadpäike joonistab läbi aknaklaasi valguslaike, pannes ka pere lemmikud saba keras nurruma. On aeg talveunest ärgata ja kevadet tervitada. Enam ei ole aega uneleda –  kodu nõuab tungivalt suurpuhastust ja värske õhk kutsub aeda askeldama. Raagus viljapuud anuvad hoolitsevat kätt ja seeme kibeleb mulda, et uut eluringi alustada. Millest küll pihta hakata ja kuidas kõike jõuda?

Loe lähemalt

Jaanikuu aiatööde meelespea

Selleks, et Sinu suvised toimetused aias kannaks vilja, toome Sinuni juunikuu aiatööde meelespea. Loe lähemalt, millised suvised aiatööd juunis tehtud peavad saama.

Loe lähemalt

Maikuu 10 olulisemat aiatööd

Kevadiste aiatööde hooaeg on täies hoos. Vaata, mis on need olulisemad tegevused, mis sel kuul aias ja kasvuhoones kindlasti ära tuleks teha.

Loe lähemalt

Aprillikuu olulisemad aiatööd

Selleks, et olulised kevadised aiatööd tegemata ei jääks, oleme Sinu jaoks välja toonud nimekirja tegevustest, mis aprillis kindlasti tehtud peaks saama.

Loe lähemalt

Oled sa aiatöödeks valmis? Loe, mida kindlasti varuma peaksid

Koostasime Sinu jaoks nimekirja olulisematest asjadest, mis ühel aiaomanikul kindlasti olema peaks.

Loe lähemalt

Märtsikuised kevadtööd aias

Kevadised aiatööd on kohe ukse taga. Vaata lähemalt, missugusteks aiatoimetusteks on praegu õige aeg!

Loe lähemalt

Vahvad naistepäeva kingisoovitused Magaziinist

Koostasime Sinu jaoks nimekirja naistepäeva kingisoovitustest. Vahvad kingiideed oma armsama üllatamiseks leiad Magaziinist!

Loe lähemalt

Veebruari ehk kõige külmema kuu aiatööd ja nõuanded

Et veebruarikuised aiatööd ei jääks tegemata, toome Sinuni veebruarikuu aiatoimetuste meelespea. Loe kasulikke nõuandeid, missugused aiatööd peaksid veebruaris kindlasti tehtud saama!

Loe lähemalt

Jaanuari aiatööd

Toome Sinuni jaanuarikuise aiatööde meelespea. Loe siit, millised tööd tuleb jaanuarikuu jooksul aias kindlasti ära teha.

Loe lähemalt

Vali oma stiil, jõulutunne algab siin!

Tänavused jõulud tõotavad tulla tavapärasest veelgi pere- ja kodukesksemad, kui varasemalt, seega tasub juba varakult mõelda kodu kaunistamise peale. Aitab ju jõulukaunistuste sära tuua hinge soojust ja lootust! Magaziini kauplustes on sellel aastal pühadel lausa neli erinevat nägu, seega saad luua oma koju just sellised jõulud, nagu ise soovid – klassikalised, muinasjutulised või hoopiski looduslähedase- või maskeraadi puudutusega.

Loe lähemalt

Sügisvihmad käes ja varbad märjad? Mida pidada silmas kummikuid valides?

Vihm ja pori, sügise lahutamatud osad, muutuvad taas igapäevaseks, kuid porilombid ja vihmast märg maa ei tohiks kindlasti saada takistuseks värskes õhus liikumiseks. Vastupidi, see peaks rohkelt pakkuma lapselikku rõõmu. Kodu- ja aiakaupade pood Magaziin toob välja olulise, mida jälgida kummikuid ostes, et rõõmu jaguks nii suurtele kui väikestele.

Loe lähemalt

7 põhjust, miks Magaziini kauplusi ikka ja jälle külastada

Lai kaubavalik

Magaziini kaupluste sortiment on kliendi jaoks avastamisrõõmu pakkuv. Tootekategooriad jagunevad aksessuaaridest kummipaatideni ning kaubavalikus on rohkem kui 30 000 toodet. Pakume Sulle tooteid nii igapäevatarbeks, harrastuseks, töötamiseks kui ka mängimiseks.

Loe lähemalt

Hoidistamishooaeg Magaziinis

Suvi purgis! Kurgid Sinult, purgid meilt! Loe lähemalt, mida kasulikku pakub Sulle suvine osturetk Magaziini kauplustesse.

Loe lähemalt

Oled suveks valmis? Need on 10 asja, mida kindlasti varuda, et suvest maksimum võtta!

Suvi, valged ööd, grill ja värske õhk lihtsalt käivad kokku. Mida aga kindlasti varuda, et suvi eriliselt meeldejäävaks muuta? Kodu- ja aiakaupade pood Magaziin pani kokku nimekirja asjadest, mis ühel tõelisel suvefännil kindlasti olema peavad.

Loe lähemalt

8 asja, millega suvel terrass või aianurk hubasemaks muuta

Esimesed soojemad ilmad on endast juba märku andnud ja kaugel suvigi enam on. Kodu- ja aiakaupade pood Magaziin pani kokku 8 asja, millega igav aianurk või terrass luua mõnusaks kohaks, kus perega toredalt aega veeta. 

Loe lähemalt

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!