Kasulikku

7 põhjust, miks Magaziini kauplusi ikka ja jälle külastada

Lai kaubavalik

Magaziini kaupluste sortiment on kliendi jaoks avastamisrõõmu pakkuv. Tootekategooriad jagunevad aksessuaaridest kummipaatideni ning kaubavalikus on rohkem kui 30 000 toodet. Pakume Sulle tooteid nii igapäevatarbeks, harrastuseks, töötamiseks kui ka mängimiseks.

Loe lähemalt

Sügisvihmad käes ja varbad märjad? Mida pidada silmas kummikuid valides?

Vihm ja pori, sügise lahutamatud osad, muutuvad taas igapäevaseks, kuid porilombid ja vihmast märg maa ei tohiks kindlasti saada takistuseks värskes õhus liikumiseks. Vastupidi, see peaks rohkelt pakkuma lapselikku rõõmu. Kodu- ja aiakaupade pood Magaziin toob välja olulise, mida jälgida kummikuid ostes, et rõõmu jaguks nii suurtele kui väikestele.

Loe lähemalt

Hoidistamishooaeg Magaziinis

Suvi purgis! Kurgid Sinult, purgid meilt! Loe lähemalt, mida kasulikku pakub Sulle suvine osturetk Magaziini kauplustesse.

Loe lähemalt

Oled suveks valmis? Need on 10 asja, mida kindlasti varuda, et suvest maksimum võtta!

Suvi, valged ööd, grill ja värske õhk lihtsalt käivad kokku. Mida aga kindlasti varuda, et suvi eriliselt meeldejäävaks muuta? Kodu- ja aiakaupade pood Magaziin pani kokku nimekirja asjadest, mis ühel tõelisel suvefännil kindlasti olema peavad.

Loe lähemalt

8 asja, millega suvel terrass või aianurk hubasemaks muuta

Esimesed soojemad ilmad on endast juba märku andnud ja kaugel suvigi enam on. Kodu- ja aiakaupade pood Magaziin pani kokku 8 asja, millega igav aianurk või terrass luua mõnusaks kohaks, kus perega toredalt aega veeta. 

Loe lähemalt

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!