Kasulikku

10 asja, mida algaval aia- ja grillihooajal vajad
Kasulikku

10 asja, mida vajad algaval aia- ja grillihooajal

Esimesed soojemad ilmad on endast juba märku andnud ja kaugel suvigi enam on. Valisime välja 10 asja, mida algaval grilli- ja aiahooajal kindlasti vajad, et suvest maksimum võtta.

1. Mugavad kotad

Ühed kerged ja kvaliteetsed jalatsid, millega suvel aias ringi tatsata on suvel must have! Universaalsete kotade ja kalossidega saavad kõik aiatööd olenemata ilmast mureta tehtud.

2. Kastekann

Vaata üle oma eelmise aasta kastekannud. Ega mõni neist vett läbi lase või päris katki läinud ei ole? Sel juhul oleks õige aeg pöörata pilk uue kvaliteetse ja suure käepidemega kastekannu poole, mis paneb kõik su taimed rõõmust õitsema.

3. Vihmuti

Vihmutiga säästad aega ja vett, sest see 15 pihustiga vihmuti kastab pindala kuni 146 m2. Koos taimeriga kasutades on su muru hoitud ka siis, kui ise kodunt ära oled.

4. Võrkkiik

Tead ju seda lauset, et enne töö, siis lõbu. Kui töö on tehtud, haara mõni hea raamat ning naudi sooja suvetuult ja päikest mõnusalt võrkkiiges jalga kõigutades.

5. Matkatool

Kui oled inimene, kellele meeldib suvel värskes õhus viibida ja matkamas käia, kuid ei salli niiskel ja kõval pinnal istumist, siis matkatool on õige asi, mida ühele pikemale seiklusele kaasa pakkida.

6. Autokülmik

Ja kui juba pikemale matkale on plaan minna, siis et mõnus külm limonaad võimalikult kaua jahedas seisaks või söögipoolis värke püsiks, on autokülmik parim abimees.

7. Grillrest

Suvi ja grillimine käivad käsikäes. Käepidemega grillresti vahel valmivad kõige mahlasemad ja maitsvamad lihatükid, mida saad hõlpsasti käepidemest kas grilli külge kinnitada või vajadusel seda pöörata.

8. Termomeeter grillile ja suitsuahjule

Universaalne termomeeter grillile ja suitsuahjule hoolitseb selle eest, et iga toit valmiks täpselt õiges küpsusastmes.

9. Gaasipõleti grillimiseks

Grillimiseks mõeldud gaasipõleti sobib hästi kasutamiseks välistingimustes, näiteks matkama minnes, kuhu suurt ja tülikat grilli kaasa ei võta.

10. Termospott

Ja et toit võimalikult kaua soe ja maitsev säiliks, investeeri ühte korralikku termospotti. See on grillihooajal asendamatu abimees. Kõige tavalisemad võivad toitu soojana hoida kuni viis tundi, kvaliteetsemad kauemgi. Termospott leiab kasutust ka siis, kui korteris elad. Tee toit kodus valmis, pane termospotti ja sõida mere äärde piknikku pidama.

Head nautimist!

Avaldatud Postimees.ee veebiväljaandes mais 2022.

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!