Kasulikku

10 ideed, millega sõbrapäeval oma lähedasi üllatada
Kasulikku

10 ideed, millega oma lähedasi sõbrapäeval üllatada

Sõbrapäev ei ole enam kaugel. Kui mõtled, kuidas oma lähedasi sel päeval eriliselt meeles pidada, siis oleme kokku pannud mitu ideed, mis kindlasti sulle olulisi inimesi südamest rõõmustaks.

Soe pleed

Pleede pole kunagi palju, eriti jahedamal ajal, seega, miks mitte kinkida oma parimale sõbrale üks pehme ja soe pleed, mille sees võiks ta alati tunda end justkui sinu embuses.

Kaisukaru

Olgu su sõber noorem või vanem, armas pehme kaisukaru rõõmustab igaüht. Nad on sageli meie esimesed sõbrad, kelle poole pöördume, kui tahame lohutust ja kaissu. Lisaks usutakse ka, et mängukarud mõjuvad hästi lapse arengule. Näiteks suurendab mõmmik empaatiat ning annab talle turvatunde.

Muretaignaküpsised võiga

Kellele magus ei meeldiks? Mugavas ja kaunis metallkarbis küpsiseassortii on alati kindla peale minek.

Niisutavad kreemid

Kindlasti tunned isegi omal nahal, kuidas külmad talveilmad ja karge tuul on nahale oma jälje jätnud. Nii kuluvad kõik niisutavad käte– ja kehakreemid marjaks ära. Seda eriti ka praegusel ajal, kui käed niigi desinfitseerijatest ja pidevast pesemisest räsitud on.

Sokid

Et jalad soojas oleks, on väga praktiliseks kingituseks armsad südamega sokid. Sokke kulub alati, seega ka neid kinkides ei saa lihtsalt mööda panna.

Küünal

Kuna väljas on veel parajalt pime, siis mõnusa lõhnaga küünal toob tuppa kindlasti romantilist hubasust. Korralda oma armsamale õhtusöök küünlavalgel, vaadake kõrvale oma lemmikseriaali ja lihtsalt veetke teineteise seltsis aega — kas on üldse muud vaja?

Silikoonist kommivorm

See „kingitus“ on rohkem sulle endale, et saaksid ise oma kõige kallimatele maitsvaid maiustusi valmistada, sest me usume, et kõige paremad kingid lähedastele on sellised, mis on oma kätega valmistatud. Lisaks on silikoonist vormide eelis nende mugav kasutamine ja puhastamine. Need on paindlikud ja elastsed ning küpsetise saad vormist välja ühe lihtsa liigutusega.

Lõhnadifuuser

Kõiksugu lõhnad mõjutavad me emotsioone ja meeleolu rohkem kui arvata oskame. Kingi oma kallimale tema eelistustele vastav lõhnadifuuser, et ta kodus oleks alati jumalik lillelõhn ja et iga kord seda lõhna tundes meenuksid talle just sina!

Veinipokaalid

Kui oled korraldamas romantilist õhtusööki küünlavalgel, siis vaata üle ka vanad igavad veinipokaalid. Äkki vajaks need väljavahetamist? Usu, uuest pokaalist maitseb teie lemmikjook veelgi paremini.

Ilusat sõbrapäeva!

Avaldatud Postimees.ee veebiväljaandes veebruaris 2022.

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!