Kasulikku

Magaziini inimesed
Kasulikku

7 põhjust, miks Magaziini kauplusi ikka ja jälle külastada

Lai kaubavalik

Magaziini kaupluste sortiment on kliendi jaoks avastamisrõõmu pakkuv. Tootekategooriad jagunevad aksessuaaridest kummipaatideni ning kaubavalikus on rohkem kui 30 000 toodet. Pakume Sulle tooteid nii igapäevatarbeks, harrastuseks, töötamiseks kui ka mängimiseks.

Pidevalt uuenev kaubavalik

Magaziinis müüdavatel kaupadel tasub pidevalt silm peal hoida, sest meie ostujuhid teevad tublit tööd, et hoida kaubavalik uudsena! Klienditeenindajad omakorda panustavad sellesse, et kaup jõuaks õigeaegselt klientideni. Lisaks abistavad nad Sind rõõmsameelselt ja sõbralikult sobiva toote leidmisel. 😊

Igakuised sooduspakkumised

Vastavalt hooajale ja klientide vajadustele pakume iga kuu ka mitmed tooteid soodsa hinnaga. Sooduspakkumistest anname teada enda kliendilehes, sotsiaalmeedias ning muidugi ka uudiskirjas. Uudiskirja saajatega saad mugavalt liituda meie veebilehe jaluses oleval väljal.

Head hinnad allahindlusteta

Kui parasjagu soovitud kaubale allahindlust ei ole, siis tasub ikka kauplusesse tulla! Soovime pakkuda Sulle õiglase hinnaga tooteid ning seepärast on ka tavahinnad meie kaupluses head!

Väärtustame kliente

Sinu usaldus on meie suur väärtus. Hindame kvaliteeti nii suhetes kui toodetes. Oleme professionaalsed ning tegutseme õigeaegselt.

Asume 12 linnas üle Eesti

Soovime olla Sulle lähedal ükskõik kus Eesti otsas Sa ka parasajagu poleks, seega kui soovid Kuressaarest Võrru sõita, siis leiad meid ka siit. Kas teadsid, et kokku on meil lausa 14 kauplust üle Eesti?

Eestimaine kauplustekett

Magaziin on 100% Eesti omanikele kuuluv kauplustekett. Kauplusteketile on pandud alus 2000. aastal Võrus kui avati väike jalanõude kauplus, milles müüdi Venemaal toodetud kummijalatseid. Klientidelt saadud positiivne tagasiside ja järjest kasvav huvi müüdava vastu julgustas kauplust laiendama ja kaubavalikut uute huvitavate kaupadega täiendama.

Mõnusat avastamist! 

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!