Kasulikku

Suvine grillpidu aias
Kasulikku

8 vajalikku vahendit ideaalse grillipeo korraldamiseks

Suvi on käes ning aeg on korraldada mõnusaid grillipidusid nii sõprade kui perega. Leia siit artiklist meelespea, mida olulist grillipeo tarbeks varuma peaksid, et saaksid muretult grillima asuda.

Suvi on täies hoos ja jaanipeodki lähenevad. Mis saaks olla veel mõnusam kui nautida suveõhtuid koos pere ja sõpradega mõnusas lamamistoolis grilli ümber juttu puhudes.

Magaziinist leiad ideaalse grillipeo korraldamiseks kõik vajalikud tarvikud alates grillsöest kuni grillini välja. Panime Sinu jaoks kokku 8 soovitust, mida grillipeo korraldamiseks nii suurema kui väiksema seltskonnaga vajad.

  1. Söegrill Hornet

Esimene asi, mida grillipeoks vajad, on kindlasti hea grill. Kvaliteetne söegrill Hornet aitab valmistada nii vorstikesi, maitsvat liha kui erinevaid juurviljaroogi. Lase ainult fantaasial lennata, aja söed kuumaks ja pidu võibki alata.

2. Grillsüsi, süütetükid ja grillsöe süütamise tops

Hea süsi on õnnestunud grilliteo alustala. Kui söed ei põle hästi, ei saa ka grillimisega alustada. Seetõttu leiad meie kauplustest 30 l grillsöe eriti hea hinnaga, et ükski grill tegemata ei jääks. Grillsöe süütamise tops aga on hea abivahend, kui soovid söe kiirelt süüdata või grillimise ajal hõõguvat sütt juurde teha. Kui soovid söed aga eriti lihtsasti hõõguma saada, kasuta lisaks süütetükke, mis tagavad kohese süütamise.

Muide, kas teadsid, et grillsüsi on valmis umbes 15 minutiga, siis kui neile on tekkinud valge tuhakiht? Kui on näha veel leeke, on grillimisega vara alustada.

3. Grilltarvikud

Selleks, et saaksid kõik grillil oleva lihtsalt ja mugavalt ümber keerata, varu lähedusse kindlasti ka kvaliteetsed grillitarvikud. Roostevabast terasest grillimistarvikud on kindlasti hea valik nii koju kui suvilasse, et kõik toidud saaksid grillil kenasti valmida. Tangid, hark ja labidas, kõik vajalik on ühes komplektis olemas.

4. Grillrest

Selleks, et ükski toit kogemata sütele ei kukuks, on grillrest hea abivahend. Aseta toit lihtsalt resti vahele ja seejärel grillile. Resti abil on toitu eriti mugav ümber keerata ja kontrollida, et midagi liigselt üle ei küpseks.

5. Grillimisvardad

Vardad on iga grillipeo lahutamatu osa. Ükskõik mida plaanid valmistada, 60cm pikad grillimisvardad kuluvad alati marjaks ära.

6. Bambustikud

Kas mäletad kuidas lapsepõlves grilltikkudega vahukomme küpsetasid? Või leivatükki mõnusalt pruunistasid? Grilltikke saab kasutada väga mitmeks otstarbeks alates juurviljadest ja lõpetades vorstikeste grillimisega.

7. Grillpann

Kui armastad grillil küpsetada juurvilju või suuremaid piduroogasid, on hea grillpanni valimine lausa hädavajalik. Meie valikust leiad mitmeid erinevaid grillpanne, mis aitavad grillil küpsetamise muuta lihtsaks, mugavaks ja nauditavaks tegevuseks.

8. Grilli puhastusvahendid

Kui pidu on peetud ja grillimine lõpetatud, võiksid grilli ka puhastada, et järgmisel korral ei peaks sellega liigselt vaeva nägema. Grilli puhastamiseks on mitmeid erinevaid võimalusi. Meie valikust leiad nii puhastusharjad kui -lapid, mida on mugav kasutada ning mis aitavad grilli alati puhtana ja töövalmis hoida.

Kui Sa siit valikust endale kõiki vajalikke vahendeid ideaalse grillipeo korraldamiseks ei leidnud, siis külasta ka meie kaupluseid, sest just seal on kõige parem valik suviseid grille ja grillimistarvikuid. Endale lähima kaupluse leiad SIIT.

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!