Kasulikku

Kasulikku

Hoidistamishooaeg Magaziinis

Suvi purgis! Kurgid Sinult, purgid meilt! Loe lähemalt, mida kasulikku pakub Sulle suvine osturetk Magaziini kauplustesse.

Suvised hooajasisseostud on tore teha just meie kauplustest: sortimendis on kokku rohkem kui 30 000 toodet – nööpnõelast kummipaadini.

Magaziinist saab kõike, mida usin perenaine köögis vajada võiks. Suvisel ajal on see pood lausa hoidistaja paradiis! Moosipurke? Aga palun – suuruses 30 ml kuni 23 l! Klientide lemmikuks on osutunud klassikaline purk suurusega 450 ml. Ootel on ka erikujulised purgid: amfora, kommipurgid, laieneva kandiga purgid, karukujulised ja kolmnurksed purgid.

Aeg-ajalt tuleb vanad purgikaaned uute vastu välja vahetada, sest vanad ei kesta igavesti, see kehtib ka kaanetaja kohta. Purgikaante valikus leidub keeratavaid, kaanetatavaid ja plastpurgikaasi. Keeratavaid purgikaasi on nii pastöriseerimiseks (38–100 mm) kui ka steriliseerimiseks (66 ja 82 mm). Keeratavad purgikaaned on saadaval laias piltide ja värvivalikus ning purkidele saab osta ka ilusad sildid.

Moosivalmistajale pakutakse veel moositermomeetrit, -lehtrit ja -paksendajat. Kirsse hoidistada on nüüd kergemast kergem, sest olemas on kirsikivieemaldajad.

Klassikalistest köögitoodetest ei saa mainimata jätta ka ülimalt praktilisi säilituskotte, mis on saadaval suurustes 0,5–3 l ja nii soon- kui ka liugsulguriga.

JOOGIMEISTRI HEAD VALIKUD

Üha populaarsem on siidri ning kodu- ja vahuveini tegemine. Veini- ja õllemeisterdajaid ootavad kääritusnõud, mulksuta- jad, pärm ning muu tarvilik.

Veinipudelite suurused on vahemikus 200 ml kuni 56 l ning värvidest on esindatud läbipaistev, roheline, oliivroheline ja pruun. Läbipaistvad ja pruunid õllepudelid on suuruses 330 ml kuni 1 l.

Mahlavalmistajatele pakutakse mahlapressi, -aurutit ja purustajat, saadaval on ka lehtrid, säilituskotid, säilituskoti hoidikud ja karbid

Uue tootena on saadaval püstised mahla säilituskotid. Sangaga mahla säilituskott ei vaja karpi, kuna täidetud kott seisab ise püsti. Säilituskoti allosas on ventiil, mille abil on mugav mahla väljutada ja iga valamise järel tõmbub kott tänu vaakumile kokku. Mahla säilivuse kuudeks tagab hapniku juurdepääsu puudumine ja jahe keskkond. Koti ülaosas on sangad, mis teevad transportimise lihtsaks.

Olemas on ka kraaniga purgid – kuumal suveperioodil on väga mõnus seal maitsevett või isetehtud limonaadi hoida. Erineva kujuga kraaniga purgid on saadaval vahemikus 3,2–8 l.

Kindlasti üks spetsiifiline, kuid väga põnev toode on vaha, mida kasutatakse veinipudeli pitseerimiseks. Sulab kõrgel temperatuuril, pärast jahtumist säilitab oma kuju.

Asjatundjamad võivad meie kauplustest leida ka pudelite korkija, korkimispingi, kontrollrõnga sulgeja ja refraktomeetri.

HELDE VALIK, HEAD HINNAD

Suvisel hooajal saab kõike vajalikku grillimiseks (grillitarvikud, grillid), aias suve nautimiseks (aiamööbel, aiavalgustid,võrkkiiged), matkamiseks (telgid, madratsid, matkatoolid) ning loomulikult ka vaba aja nautimiseks (ujumis- ja sporditarvikud).

Maist alates töötab ka e-pood – pood.magaziin.ee –, kuid sealne valik on vaid killuke sortimendist, mida pakuvad Magaziini kauplusteketi 13 poodi. Magaziini hinnad on niigi head, kuid peale selle rõõmustatakse ostjaid veel hooaja- kaupade allahindlusega.

Artikli on koostanud ajakiri Maakodu ning ilmunud juuli 2020 väljaandes.

Ilusat suve!

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!