Kasulikku

Kasulikku

Kingitust valides mõtle kingisaaja peale

Oled kingituse otsingul, mis saajat tõepoolest rõõmustaks, mida ta vajab, mis on temale omane. Seepärast ongi hea, enne valiku tegemist, mõelda natuke pikemalt kingisaaja peale. Teha seda armastusega.

Tekk-pusa

Sul kindlasti on mõni tuttav, sõbranna või töökaaslane, kellel alatasa on külm. Seda olenemata aastaajast, ilmast või temperatuurist. No kohe ongi selline külmakartlik. Kui sind vaevab kingimure, siis teda saaksid sa kindlasti rõõmustada ühe pehme, paksu ja sooja tekk-pusaga. Samas kulub see ülimugav asi ära ka suvilas ja reisil, või siis on hää peale sauna selga visata.

Kuumaõhufritüür

See „köögiabiline“ on paljude lemmik, sest võimaldab toitu valmistada ilma liigset rasva kasutamata. Toidu valmistamisel kasutatakse ainult kuuma õhku, mis muudab selle tervislikumaks. Veelgi enam! Toit valmib kiireminin kui tavalises ahjus. Arvestades masina suurust, toimub see ka energiasäästlikumalt kui tavalise pöördõhuga ahjuga tehes. Mõnede toitude puhul sarnaneb tulemus tavalises fritüüris tehtule, kuid õli ei pea üldse kasutama. Ideaalne kingitus kõigile, kes kokkamist armastavad, aga ka neile, kes liigsetest kilodest loobuda soovivad.

Gillette Mach 3 kinkekomplekt

Kinkekott, milles on raseerimisvaht, raseerija ja varutera, on vajalik igale mehele, kes enda head väljanägemist oluliseks peab. Kui sina ei pea millekski käibearvamust, mille kohaselt pole hügieenivahendeid kohane kinkida, siis on sul suurepärane võimalus oma kalleid inimesi rõõmustada praktilise kingitusega.

Jõuluteemaline kinkekomplekt lemmikloomale

Nii nagu ei saa ühelgi naisel mitte kunagi olla liiga palju kingi, nii ei ole ka mitte kunagi ühelgi lemmikul kunagi liiga palju mänguasju. Lisaks ajahambale purustavad neid vahel ka lemmiku enda kihvad ja nii ongi neid alati juurde vaja. Komplektis on neli jõuluteemalist mänguasja koerale.

Lauamäng Bingo

Paljud vanavanemad ehk mäletavad oma lapsepõlvest lauamängu „Reis ümber maailma“ – oli põnev. Nüüd on õnneks lauamängude valik ülimalt lai ja mitmekesine, valida saad ikka vastavalt mängija vanusele ja eelistustele. Lauamäng Bingo on mõeldud nelja aastastele ja vanematele, komplektis on 48 kaarti ja mängijaid saab korraga olla kaks. Pimedatel talveõhtutel ja suvistel pikkadel reisidel on lauamäng parim kaaslane.

Tööriistakomplekt

Üks mees oli väga kirglik kalamees. Ta oleks väga tahtnud, et tema naine ka vahel temaga loodusesse kaasa tuleb. Naine polnud asjast väga huvitatud ja pareeris ettepaneku nõudmisega: „Kui sa mulle roosat värvi kalamehe komplekti ostad, siis tulen.“ Juhtus aga nii, et mees Norrast sellise roosa komplekti leidiski. Roosa tööriistakomplekti järgi pole vaja Norrasse minna, see siinsamas saadavad. 149 osaline kingitus tõelisele daamile.

Meeste soojad sussid

Ühed väärt sussid on vaat et koduse mugavuse ja soojuse sünonüüm. Need soojad sussid on vahtkumm tallaga – ei kulu liiga kiiresti ega libise.

Kinkekomplekt Barbie

Enamasti on väikestel tüdrukutel Barbie nukk mänguasjade riiulis olemas, ehk isegi aukohal. Igale tüdrukule meeldiks omada Barbie nelja- osalist komplekti, et tunda end tõelise printsessina. Hoolitsemiseks on komplektis dušigeel, kehakreem ja paar vannipommi. Kingitus väikeste plikatirtsude rõõmustamiseks.

Ahjupott

Vanaisa küttis hommikul ahju, kui tuba soe ja söed hõõgumas, lükkas vanaema ahjupoti, mis head-paremat täis, ahju. See lebas seal rahulikult tunde ja tunde. Nii saigi õhtusöögiks imemaitsev, aeglaselt küpsenud ahjuroog. See 3,3 liitrine ahjupott on väärt kingitus igale perenaisele.

Laetav töövalgusti

See laetav töövalgusti LED STANLEY kulub ära igas majapidamises. Eestkätt täiendavaks valgusallikaks siis, kui mõni ehitamise- või remontimise töö käsil. Aga samuti aitab see suuremast hädast välja ka siis kui loodusstiihia tagajärjel voolu ei ole. Neljaks tunniks, nii pikk on valgusti üks tööaeg, on valgus olemas. Selle laadimisele kulub viis tundi.

Avaldatud Postimees.ee veebiväljaandes detsembris 2023

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!