Kasulikku

Kasulikku

Naudi suve täiega!

Novembrivihmas ja veebruarikülmas unistame me sageli suvest. Mõtleme, et kui oleks suvi, küll siis liiguks, teeks ja oleks. Kui aga suvi käes, laseme me selle pahatihti käest kui kuiva liiva sõrmede vahelt. Teeme seekord teisiti – naudime suve täiega. Siinkohal mõned soovitused, mis aitavad suve veel nauditavamaks teha.

Sääsepeletaja Thermacell Halo Mini valge

Kui sa oled üks nendest paljudest, kes armastab looduses liikuda, või no vähemalt suveõhtuti aias istuda, siis tead kindlasti seda hetke, kui kogu seltskond oleks nagu sattunud aeroobika tundi soojendust tegema. Kõik vehivad hoogsalt kätega ja kaaslasega suhtlemisest suurt midagi välja ei tule. Sääsed! Et saaksite meie suve nautida võta sääsepeletaja Thermacell Halo Mini. See on täielikult lõhnavaba, ei tossa ega suitse ja toimib paremini piiratud õuealadel kus on väiksem õhu liikumine: terrassidel, katusealustes, sisehoovides ja aedades.

Gaasigrill MUSTANG Maryville

Eestimaalased, kes pikad talvekuud toas, otsekui vangis istunud, viivad ilmade soojenedes vaat et kogu oma elu õue. Mehed, kes muidu ehk söögitegemisest midagi eriti ei arva, seovad põlled ette ja hakkavad grillima. Küsimus on, mille peal nad seda teevad. Üks suurepärane variant „edasijõudnutele“ on Gaasigrill MUSTANG Maryville . Sellel on neli roostevabast terasest põletit ja grillimisala 63×36 cm. Tasub minna poodi vorstide järele.

Reguleeritav lamamistool RAMONA

Loodusmees Fred Jussi on öelnud: „Ja suur häda on selles, kui inimesed arvavad, et nad peavad teiste meele järele elama. Seda mina tean küll, mis see tähendab, kui sa teiste meele järgi hakkad elama, see on midagi hirmsat. Siis on vahel vaja molutada. Minna ära ja molutada kuskil mõnusasti.“

Kas sina oled molutamise juba selgeks saanud? Noh, see on see, kui sa istud, veel parem lamad, ja kohe mitte kui midagi ei tee. Et see paremini välja tuleks, on mõistlik soetada molutamise abivahend – reguleeritav lamamistool RAMONA. Sellel on piisavalt suurust, mõõdud on 55 x 160 x 94 cm ja kandevõimet – maksimaalselt 110 kg.

Ripptool Barbados

Eeskätt on must terasest raamiga Ripptool Barbados mõeldud õues mõnulemiseks, aga sama hästi sobib see ka terrassile, rõdule või miks mitte ka tuppa. Tänu linnupesa sarnasele kujule saab seal tunda ennast veidi eraldatuna ja näiteks lugemist nautida. Või siis mediteerida, veel parem kui lihtsalt molutad ega mõtle ei muru niitmisest ega rohimisest. Komplektis on ka nöörkinnitustega istmepadjad.

Matkatool

Kuigi nimi ütleb selle olevat matkatool, siis jalgsimatkajad, kes seljakoti kergema kaalu saavutamiseks kasvõi oma lusikal varre tagant ära viiliks, vaevalt seda tooli kaasa veaks. Küll aga on see mugav istumise alus asendamatu automatkal või siis mõnel suvisel välikontserdil. Ka seda, kuidas jaanilõkkest sädemed taeva poole tantsisklevad, on sellest mustast matkatoolist ülimalt mugav vahtida.

Lõkkealus

Saab ju teha lõkke ka otse maa peale – tuli põleb, pole probleemi, aga kas sa lepid ka sellega, milline pilt pärast avaneb? Sinu hoole ja armastusega rajatud murul lösutab inetu põlenud maa. Üks asi, et selle murulapi taastamine tülikas ja aeganõudev on, aga olulisem veel on ohutuse tagamine – et maja ka peale lõkkeõhtut alles oleks. Siin aitab malmist, poole meetrise läbimõõduga lõkkealus ilusti hädast välja. Ja kui homme on tuju teha lõket teises kohas, siis seda neli kilo kaaluvat alust ikka tõsta jaksad.

Kiik

Kiikumine on olnud eestlaste üks armastatumaid kevad-suviseid lõbustusi. Kiikumisele on algupäraselt omistatud maagilist mõju. Vahel usuti, et kiikumine mõjutab põldude viljakust, samuti arvati, et kiikumisel tekkiv õhu liikumine omab üleüldist puhastavat toimet. On nende uskumustega kuidas on, aga kiikumise tava on tänini alles ja popp. Külakiige mõõtu see lõbusalt ümara kujuga puna-must kiik välja ei anna, aga et selle kandevõime on lausa 150 kilo, saavad korraga kiigehoogu nautida kas trobikond lapsi või ka suuremat kasvu pereisa.

Seltskonnamäng Mökki

Vahel on nii, et suvises seltskonnas jutt jookseb ja naeru jätkub kauemaks. Aga vahel tekivad ebamugavalt piinlikud vaikusehetked. Et see nii ei oleks, varustage ennast mängude ja sportlike tegevustega. Ei, see ei pea kindlasti kabe olema, võib olla ka seltskonnamäng Mökki, mis sisaldab männipuidust numbriplokke 1-12 ja viskeplokki. Juhend mängureeglitega on kaasas.

Discgolfikorv MINI

Teada-tuntud ütlemisel, et harjutamine teeb meistriks, on oma tõetera sees. Teatavasti on väikelaste käelise tegevuse arendamine väga vajalik ja kasulik. See discgolfikorv MINI koos viie kettaga annab lastele huvitavat tegevust ja arendab nende osavust. Ja mine tea, ehk on nii, et ühel päeval olete discgolfi rajal isegi konkurendid. No olgu, sõbralikud konkurendid.

Jalgpallivärav

Kes ei armastaks jalgpalli. Esimesed väravad, kui trennikoht kaugel, võib teha ka oma koduõues. Selleks pole vaja muud kui soetada jalgpallivärav Umbro ja ajada meeskonnad kokku. Värva mõõdu on 182 x 122 x 61 cm ja kõik kinnitustarvikud on kaasas.

Avaldatud Postimees.ee veebiväljaandes mais 2023.

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!