Kasulikku

Magaziin
Kasulikku

Osturetk Magaziini kui põnev kogupereseiklus

Päevad on jälle pikemad ja valgemad. Soe kevadpäike joonistab läbi aknaklaasi valguslaike, pannes ka pere lemmikud saba keras nurruma. On aeg talveunest ärgata ja kevadet tervitada. Enam ei ole aega uneleda –  kodu nõuab tungivalt suurpuhastust ja värske õhk kutsub aeda askeldama. Raagus viljapuud anuvad hoolitsevat kätt ja seeme kibeleb mulda, et uut eluringi alustada. Millest küll pihta hakata ja kuidas kõike jõuda?

Kui oled olukorras, kus aega napib, kuid vajad kodu- ja aiatöödeks erinevaid töövahendeid, on aeg sammud Magaziini seada! Oleme juba 21 aastat pühendunud inimeste elu ja igapäevatoimetuste mugavamaks muutmisesse. Meie soov on pakkuda klientidele parimat tootevalikut ja ostukogemust. Poeskäik ei pea olema tüütu, aeganõudev ja rahakotivaenulik ettevõtmine. See võib olla hoopis põnev kogupereseiklus, mis palju avastamisrõõmu ja häid emotsioone pakub. Magaziini kauplustes on väga suur kaubavalik, mille hulgast iga pereliige endale vajaliku leiab – liivakasti mänguasjad pere pisemale, kraapimispuu nurrumootorile, akutrell isale, aknapesutarvikud emale.

Kutsume teid perega koos seiklema, et saaksite nüüd ja kohe läbi kirjasõna kogeda, mida meie kauplust külastades oodata. Parima kogemuse saamiseks pead lubama vaid oma fantaasial lennata. Oled seikluseks valmis?

Kujutle, kuidas asute kogu perega rännakule ostukeskusesse. Tunned eesseisva osturetke eel ennast pisut ärevil, kuna tegemist vajavate kodu- ja aiatööde nimistu on niisama pikk kui ostunimekiri. Veelgi ebameeldivamaks muudab kogu asja teadmine, et tavaliselt paneb selline poeskäik rahakotile paraja põntsu. Loomulikult hindad kõrgelt kvaliteeti, mis tähendab üldjuhul toote kõrgemat hinda, kas pole? Olete juba mõnda aega teel olnud ja eemalt paistab erinevate hoonete värvikirev gamma. Mõtled, millisest kauplusest küll alustada ja kuidas kõik vajalik võimalikult mugavalt ja kiirelt leida. Sinu tähelepanu köidab hoone, millel on punaste suurte tähtedega kirjas MAGAZIIN. Mängid peas mõttega, mis koht see veel olla võiks. Järgmine meelelahutusasutus või puhkekeskus? Igatahes tekkis sul huvi asja lähemalt uurida ja teatad perele elevil olles, et teie esimene peatus on Magaziin. Sinu rännukaaslased nõustuvad vaikse noogutusega.

Uksest sisenedes tervitab teid naeratav personal tekitades tunde, et olete sinna väga oodatud. Sinu silmapiirile jäävad kõikvõimalike toodetega täidetud kaupluseriiulid alustades majapidamistarvetest ning kööginõudest ja lõpetades rõivastega. Sind tabab ahhaa-moment. Tegemist on hoopis kauplusega – täpselt sellisega nagu vajad! Tunned ennast nagu väike laps kommipoes, kes ei tea, millist kompvekki esimesena maitsta. Et võimalikult vähe aega kulutada – peate ju ka teistesse kauplustesse jõudma –, lepite perega kokku, kes millist osakonda avastama asub.

Võtad suuna kodukaupade osakonda, kus sind tervitab rõõmsavärviline kodutekstiili valik. Erinevaid tekstiile imetledes jääb sinu vaatevälja täpselt selline kardin, mida oled otsinud, et kodus kevadine värskenduskuur teha. Mõeldud – tehtud. Veel jääb sulle silma valik tippkokk Jamie Oliveri köögitarvetest, mida oled salamisi ihanud ja Tefal pannide komplekt, mida sinu pliit jumaldaks. Kuigi hinnad on tõtt-öelda vägagi ahvatlevad, lisad need tooted siiski järgmise korra ostunimekirja.

Suundud aiakaupade osakonda, kus ostukorvi leiavad tee oksakäärid, minikasvuhoone taimede ettekasvatamiseks, töökindad, kastekann, mitu ilusat lillepotti ja palju muud.

Ostunimekirja vaadates avastad üllatusega, et enamus vajaminevaid asju on juba leitud. Seikled riiulite vahel edasi kui äkki haarab su käest pere pesamuna, silmis vallatu helk, ja nõuab tungivalt, et talle järgneksid. Sihtkohta jõudes teatab ta otsustavalt, et tahab just neid siniseid kummikuid, et märja muru sees seigelda.

Lisaks peab igal lapsel oma isiklik mullimasin – muruniiduk olema. Vähemalt nii sulle kinnitatakse. Kuigi neid tooteid nimekirjas ei ole, on sul hinnasilti vaadates raske tema anuva pilguga mitte nõustuda.

Niisiis lepite kokku, et valik on tehtud ja rohkem te seekord midagi ei osta. See ei ole aga teie seikluse viimane episood. Keegi on pildilt veel puudu –  pereisa on poeriiulite vahele ära kadunud. Ja kuhu küll võiks kaduda üks suur kalapüügi huviline kui mitte kalastustarvete juurde! Just sealt, kalastustarvete kast ja õngekonksud näpu vahel, ta leiategi.

Kassa juurde maksma suundudes oled peaaegu kindel, et teie ostueelarve läks lõhki. Summat kuuldes avastad endale üllatuseks, et saite vähema raha eest rohkem kvaliteetseid tooteid kui tavapärasel suuremal kevadhooaja osturetkel. Pealegi, seda kõike ühest kohast ja vähema ajakuluga, nii et kogu pere on rahul!

Reaalse ostuseikluse kogemiseks külasta meie kodu- ja aiakaupade poode üle Eesti või telli tooted mugavalt kodust lahkumata e-poest pood.magaziin.ee/

MAGAZIIN – meelispaik ostjale, kes väärtustab mugavust, aega ja mõistlikke hindasid!

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!