Kasulikku

Kasulikku

Rõõmusta ennast või oma lähedasi praktilise kingitusega

Kingituste tegemisel on pikk traditsioon, mis ulatub tuhandete aastate taha. Heaolu mis kinkimisega tekib, on ka teaduslikult uuritud ja see tekitab mõlemale osapoolele postiivse tunde. Kunagi ei tohiks unustada ka iseennast ja lubada endale midagi, mis teeb hinge ja meele rõõmsaks. Magaziini e-poest leiab sobiva kingiidee tulevaseks naistepäevaks!

Lõhnaküünal

Mõnusa atmosfääri loob kodustes tingimustes alati hästi valitud lõhnaküünal. Näiteks on valikus juba kinkepakendis lõhnaküünal Honey&Flower, mis on koheselt valmis kingituse tegemiseks või kodus nautimiseks. Valikut on igale maitsele ja kindlasti leidub meelepärane.

Joogipudel

Tänase kiire elutempo juures on alati hea, et oleks läheduses üks joogipudel. Käepärase ja naiseliku joogipudeli leiab Magaziini e-poest, kus on valikus 3 erinevat kujundust. Tee kingitus iseendale või oma kallile sõbrannale ja võta lisaks maitsvad Fazeri Marianne kommid juurde.

Taskukohane kosmeetika

Kosmeetika ei pea olema kallis, vaid kvaliteetne ja hästi valitud enda näonaha järgi. Rimmel särapulk on kevade ootuses just õige ost, et tuua välja oma parimad näo omadused ja kontuurid.

Pleed lilledega

Sisustuselement, mis sobib iga kodu juurde. Lisaks tarbeese, mis sobib igas vanuses kasutajale, tekitab alati mõnusa ja sooja tunde. Nutikas kingitus on lilledega pleed, mida kinkida näiteks lähedasele külla minnes.

Valge lillepott

Päevad on juba kauem valgemad, mis toob paljude meie seas esile lillede ja istutamise huvi. Selleks, et taimed või lilled saaksid kasvada ilusas keskkonnas, sobib suurepäraselt valge lillepott e-poe valikus.

Hügieenitarbed

Tähelepanu tuleb panna mugavusele ja praktilisusele. Selleks, et kõik endale meelepärased tooted oleksid alati oma kohapeal ja lihtsasti transporditavad, siis sobib ideaalselt hügieenitarvete kott Christian. Sinna juurde sobib hästi vannitoas ilu pakkuv froteerätik Royal, mis on 100% puuvillane.

Rahakassa

Mis saab olla parem, kui taskus või laua peal olulised sendid jõuavad kindlasse kohta. Hea on neid koguda sellisesse humoorikasse rahakassasse Mr&Mrs. Sobilik ka hästi soolaleiva kingituseks.

Kinkekomplekt naisele

Väga praktilise ja naiseliku kinkekomplekti on kokku pannud Gilette Venus. Sobilik kingitus naisele absoluutselt igaks tähtpäevaks. Komplektis on raseerija, 2 tera, tera kaitse ja ilus roosa kott.

Avaldatud Postimees.ee veebiväljaandes veebruaris 2023.

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!