Kasulikku

Magaziini jõulukollektsioonid 2020
Kasulikku

Vali oma stiil, jõulutunne algab siin!

Tänavused jõulud tõotavad tulla tavapärasest veelgi pere- ja kodukesksemad, kui varasemalt, seega tasub juba varakult mõelda kodu kaunistamise peale. Aitab ju jõulukaunistuste sära tuua hinge soojust ja lootust! Magaziini kauplustes on sellel aastal pühadel lausa neli erinevat nägu, seega saad luua oma koju just sellised jõulud, nagu ise soovid – klassikalised, muinasjutulised või hoopiski looduslähedase- või maskeraadi puudutusega.

Klassika

Kui Sinu soov on koju luua traditsioonilist jõulumeeleolu, siis märksõnad selleks on punane, kuldne ja hõbe ning just nendes toonides jõulukaunistusi võid leida ka meie klassikalisest kollektsioonist. Kollektsiooni kuuluvad nii karrad, jõulukuulid kui ka erinevate kujudega dekoratsioonid, sealhulgas jõuluvanad, piparkoogid ja lumememmed.

Klassikalised jõulud Magaziinis

Muinasjutt

Maagiliseks muinasjutumetsaks aitavad Sul kodu kaunistada õrnad ja naiselikud värvid. Magaziini kauplustes leiad endale eelkõige roosades värvides, muinasjutule omased dekoratsioone, milleks on näiteks lilled, linnud, baleriinid, inglid ja hiirekesed.

Muinasjutulised jõulud Magaziinis

Looduslähedus

Looduslähedased jõulud sobivad koju Sulle, kui eelistad naturaalsust ja põhjamaisust. Selles teemas on Magaziinis esindatud peamiselt valged, sinised ja kaamelipruuni kaunistused. Antud kollektsiooni kirjeldab hästi ka soojus, seega kindlasti leiad meie kauplustest hubasuse loomiseks lisaks ka näiteks oksakesi, pleede ja küünlaid.

Looduslähedased jõulud Magaziinis

Maskeraad

Pidulikumat jõulumeeleolu aitab luua maskeraadi kollektsioon, mida kirjeldavad jõulised värvid nagu lilla, roheline, burgundia. Soeta endale Magaziinist nendes toonides jõuluehteid, täienda kodu sulgede ja pärlitega ning pane ette sädelev mask ja maskeraadi puudutusega jõulud ongi Sinu kodus!

Maskeraadi jõulud Magaziinis

Jõuluhooajal leiad meie valikust kõik vajaliku kodu kaunistamiseks, nii jõulutuled, -ehted, karrad, kuused kui ka salvrätikud ja küünlad. Meil on 14 kauplust üle Eesti ning valiku pühadekaupadest leiad ka meie e-poest.
Tule ja loome koos jõulumeeleolu!

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!