Svetlana Stanislavskaja, Tähesaju Magaziin

Tähesaju Magaziinis töötab alati heatujuline Svetlana. Sveta, nagu töökaaslased teda kutsuvad, on olnud meiega juba aastaid. Sveta töötab küll poole kohaga, aga tööd teeb selle ajaga sama palju kui teine terve päevaga. On ta väga rõõmsameelne, positiivne, abivalmis. Eriti armastavad teda eakad ostjad, kellega ta võib käia terve saali läbi, aidates leida ning valida kaupa. Svetlana kohe märkab abivajajaid ja ka kliendid tunnetavad seda. Osakond on Svetal suur, aga jõuab seal mänglevalt korda pidada ja kaupa välja panna. Svetal tulevad hästi välja kõik tööd nii kassas kliente teenindades, müügisaalis toimetades kui ka kaupa vastu võttes. Kõik kliendi mured leiavad samuti lahenduse.

Mis Svetale tema töö juures meeldib? Kliente abistada ning nendega suhelda, lisaks on meeltmööda ka kauba väljapanemine – ikka selleks, et pood oleks kliendi jaoks ilus ja korras. Tore ja sõbralik meeskond on kindlasti ka oluline põhjus, miks Sveta meil töötab.

Tööl oldud aja jooksul on ette tulnud palju humoorikaid juhtumeid. Üks neist järgmine. Klient soovis osta hobusepiitsa. Huvitav soov, mille põhjuseks arsti soovitus. Nimelt olid kliendil veenid haiged ning arsti ettekirjutus oli vereringet piitsataolise esemega stimuleerida. Hobusepiitsa meie sortimendis kahjuks pakkuda polnud, seega pakkus Sveta talle kärbsepiitsa – toode on soodsam, funktsioon sarnane. Klient muigas, nõustus ning jäi ostuga rahule. Sveta on veendunud, et kui klient on tulnud poodi kindla vajadusega, tuleb tema soovile ka lahendus leida.

Mida Sveta vabal ajal teha armastab? Tegelikkuses on ta väga kodune inimene, olulisel kohal on kindlasti tema sõbralik ja ühtehoidev perekond. Suvel meeldib talle tohutult suvilas toimetada. Omapäraseks hobiks on aga nõukaaegsete lõhnade kogumine.

Svetal on mõtteviis, mille järgi võiksime igaüks tegutseda: alati aita inimesi, ole aus, sõbralik ja vastutulelik. Nii pöördub kogu maailm Sinu poole.

Liitu meie uudiskirjaga kui soovid saada kiirelt ja mugavalt parimaid pakkumisi!